Atsauksmes - Coltana
Coltana - Jūsu Mārketinga Risinājums
+371 20 343 458
Oto Kristiāns Abrams abrams.lv accountinginlatvia.com

Ar Coltana esam sadarbojušies un turpinam sadarboties dažādu projektu ietvaros:
1. SIA Abrams Business Services logo, vizītkaršu, e-pasta parakstu izstrāde, Facebook lapas un mājaslapu dizaina un satura izstrāde.
2. SIA Spodrības centrs Facebook un Instagram vizuālā satura izstrāde.
Coltana pasūtītos darbus vienmēr izpilda kvalitatīvi un iekļaujoties termiņos. Komunikācija ar klientu vienmēr ir augstākajā līmenī - profesionāla, laipna, atsaucīga un bez liekas kavēšanās.

Ja vēlies, lai Tavs uzņēmums ir vizuāli pamanāms un pievilcīgs potenciālajam klientam - Coltana speciālisti ir īstie pie kuriem ir jāvēršas!

  Esam sadarbojušies ar vairākām aģentūrām, kas mani pārsteidza saistībā ar šo komandu ir viņu ātrums un spēja realizēt tieši to, ko mēs vēlamies.

  Ja nepieciešāms atjaunot Jūsu mājaslapu vai to reklamēt, tad iesaku vērsties pie Coltanas!

  Anna Vitola Interbaltija
   Viktorija Zavjalova Alko.lv

   Operatīva darbība. Rūpība, elastīgums un profesionalitāte - tie ir vārdi, ar kuriem varētu raksturot Robertu un reklāmas aģentūras Coltana komandu.

   Paldies par socāilo tīklu uzturēšanu, gan pārējo reklāmas pakalpojumu sakarā! Radoši un kvalitatīvi! Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

    Reinis Tukiss Lu Open Minded

    Mūsu tiešsaistes apmācības uzņēmums aktīvi darbojas kopš 2014. gada un šajā laikā esam sadarbojušies ar vairākiem programmētājiem un aģentūrām, līdz ar to varam salīdzināt dažādas pieredzes. Labu programmētāju un IT palīgu atrast nebūt nav viegli. Tāpēc esam ļoti priecīgi par sadarbību ar Mareku un viņa uzņēmumu, jo šī ir mūsu labākā pieredze. Uzdevumi tiek izpildīti ātri un precīzi.

    Savstarpējā komunikācija ir viegla un konstruktīva. Rezultāts līdz šim vienmēr ir bijis tas, ko vēlamies. Ko gan vairāk varētu gribēt?

     Mārtiņš Kamišovs chipwood.lv

     Esmu pateicīgs reklāmas aģentūras "Coltana" komandai par sniegto pakalpojumu, radot lielisku mājaslapu - vizuāli pievilcīgu un funkcionālu. Darba rezultāts pilnībā atbilda manai vīzijai. Projekts tika paveikts ātri un iekļaujoties noteiktajos termiņos. Paldies!

     Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

      Krists Bahs bahstudio.lv

      Sadarbojos ar džekiem no komandas jau kā gadu. Mūsu sadarbība iekļāva mājaslapu izveidi, dažāda veida reklāmas un plakātu izagatvi priekš pasākumiem.

      Ar viņiem bija ļoti ērti strādāt, tie ātri uztvēra vajadzīgo informāciju un efektīvi to integrēja savos dizaina darbos. Esmu gandarīts ar rezultātiem , iesaku!

       Rihards Krūmiņš Vairāku uzņēmumu vadītājs

       Sadarbojamies gadiem, ļoti atsaucīgi un zinoši speciālisti, kuri vienmēr atradīs labāko risinājumu Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Vienmēr iekļaujas termiņos un izdara visu, kā norunāts, kas ir ļoti būtiski, lai uzņēmums kvalitatīvi varētu funkcionēt.

       Par saprātīgām naudām vienmēr piedāvās labāko risinājumu, IESAKU!

        Andrejs Maslovs Andreja Maslova sporta skola

        Roberts ātri un precīzi īstenoja manas sporta skolas logotipa vīziju. Viņam ir intuitīvas spējas uztvert vēlmju kodolu klienta prasībās, lai izstrādātu piemērotu darbu. Es pilnībā uzticos šai aģentūrai un no sirds iesaku: izvēlaties viņus, kad sākat savu iekāri.

        Vēlies lielisku rezultātu? Izvēlies pareizos cilvēkus!☝️

         Dmitrijs Zorins milab.lv

         Izvēlējos aģēntūru Coltana , jo uzrunāja draudzīgā cena, un līdz šim paveiktie darbi . Esmu pateicīgs par profesionālu, operatīvu un elastīgu pieeju uzņēmuma mājaslapas izveidē.

          Jānis Plaudis Promente.lv

          Sadarbojamies aptuveni gadu! Ir izveidojusies laba sadarbība sañemtas daudz idejas un priekšlikumi. Izveidota SIA Promente mājas lapa.

          Profesionāla un ātra apkalpošana. Iesaku kā labu biznesa partneri!

           Kristaps Zutis zutis.lv

           Coltana ir mans sadabības partneris jau no pirmās dienas, praktiski visos manos projektos es sadarbojies ar šiem jaunajiem un perspektīvajiem čaļiem, mēs idejas realizējam kopā un kopā daudz esam sasnieguši!

           Ja meklē sev uzticamu atbalstu - Coltana ir tāds! Mūsu kopīgie projekti zutis.lv, TM sporta studija, 101 Fighting Championship TM Rings Ciemats "Zuši" Šobrīd strādājam pie zauto.lv un superoma.lv

            Rihards Balodis cityhome.lv

            Tikai un vienīgi gandarījums sadarboties ar šīs komandas pārstāvjiem. Mūsu uzņēmums bija nepieciešams atrisināt salīdzinoši sarežģītu problēmu saistībā ar mājaslapu un reklāmas procesu. Coltanas komanda tika tam galā.

            Nepieciešama palīdzība ar mājaslapu izstrādi vai sociālajiem tīkliem? Vērsies pie šiem džekiem!

             Krists Krūmiņš KNDB.LV

             Paldies Coltanas komandai par palīdzību un veiksmīgu projekta realizēšanu! SIA “KNDB” izsaka īpašu paldies Robertam par veiksmīgo sadarbību un komunikāciju.

              IEPLĀNO SARUNU, LAI NOSKAIDROTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU TEV!

              Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.