Atsauksmes - Coltana

Atsauksmes

AUGAM KOPĀ AR MŪSU KLIENTIEM

Ar Coltana esam sadarbojušies un turpinam sadarboties dažādu projektu ietvaros:
1. SIA Abrams Business Services logo, vizītkaršu, e-pasta parakstu izstrāde, Facebook lapas un mājaslapu dizaina un satura izstrāde.
2. SIA Spodrības centrs Facebook un Instagram vizuālā satura izstrāde.
Coltana pasūtītos darbus vienmēr izpilda kvalitatīvi un iekļaujoties termiņos. Komunikācija ar klientu vienmēr ir augstākajā līmenī - profesionāla, laipna, atsaucīga un bez liekas kavēšanās.

Ja vēlies, lai Tavs uzņēmums ir vizuāli pamanāms un pievilcīgs potenciālajam klientam - Coltana speciālisti ir īstie pie kuriem ir jāvēršas!

Oto Kristiāns Abrams abrams.lv accountinginlatvia.com

  Operatīva darbība. Rūpība, elastīgums un profesionalitāte - tie ir vārdi, ar kuriem varētu raksturot Robertu un reklāmas aģentūras Coltana komandu.

  Paldies par socāilo tīklu uzturēšanu, gan pārējo reklāmas pakalpojumu sakarā! Radoši un kvalitatīvi! Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

  Viktorija Zavjalova Alko.lv

   Sadarbojos ar džekiem no komandas jau kā gadu. Mūsu sadarbība iekļāva mājaslapu izveidi, dažāda veida reklāmas un plakātu izagatvi priekš pasākumiem.

   Ar viņiem bija ļoti ērti strādāt, tie ātri uztvēra vajadzīgo informāciju un efektīvi to integrēja savos dizaina darbos. Esmu gandarīts ar rezultātiem , iesaku!

   Krists Bahs bahstudio.lv

    Roberts ātri un precīzi īstenoja manas sporta skolas logotipa vīziju. Viņam ir intuitīvas spējas uztvert vēlmju kodolu klienta prasībās, lai izstrādātu piemērotu darbu. Es pilnībā uzticos šai aģentūrai un no sirds iesaku: izvēlaties viņus, kad sākat savu iekāri.

    Vēlies lielisku rezultātu? Izvēlies pareizos cilvēkus!☝️

    Andrejs Maslovs Andreja Maslova sporta skola

     Sadarbojamies aptuveni gadu! Ir izveidojusies laba sadarbība sañemtas daudz idejas un priekšlikumi. Izveidota SIA Promente mājas lapa.

     Profesionāla un ātra apkalpošana. Iesaku kā labu biznesa partneri!

     Jānis Plaudis Promente.lv

      Roberts, no uzņēmuma Coltana veiksmīgi atjaunoja mūsu privātā bērnudārza "Duuda.lv" brenda identitāti. Darbs tika realizēts ātri un kvalitatīvi, patīkami sadarboties !

      Elīna Laipa Bērnudārzs Dūda

       Tikai un vienīgi gandarījums sadarboties ar šīs komandas pārstāvjiem. Mūsu uzņēmums bija nepieciešams atrisināt salīdzinoši sarežģītu problēmu saistībā ar mājaslapu un reklāmas procesu. Coltanas komanda tika tam galā.

       Nepieciešama palīdzība ar mājaslapu izstrādi vai sociālajiem tīkliem? Vērsies pie šiem džekiem!

       Rihards Balodis cityhome.lv

        Tikai un vienīgi gandarījums sadarboties ar šīs komandas pārstāvjiem. Mūsu uzņēmums bija nepieciešams atrisināt salīdzinoši sarežģītu problēmu saistībā ar mājaslapu un reklāmas procesu. Coltanas komanda tika tam galā.

        Nepieciešama palīdzība ar mājaslapu izstrādi vai sociālajiem tīkliem? Vērsies pie šiem džekiem!

        Rihards Balodis cityhome.lv

         Quality, price, timing - all good. I especially like design part. Work with them for a year or so. Will continue.

         Aleksаndr Bogdanov Promonte.lv

          Quality, price, timing - all good. I especially like design part. Work with them for a year or so. Will continue.

          Aleksandr Alex queenlingerie.lv

           Lieliska sadarbība ar puišiem no Coltana Marketing! Mājaslapa tika izstrādāta tieši tā kā es to vēlējos. Projekts tika nodots 3-4 nedēļu laikā!

           Apmierināts klients redstun-defence.com

            Ilgstoši sadarbojos ar Mareku no mārketinga aģentūras Coltana.com. Esmu apmierināts ar paveikto!

            Apmierināts klients https://easycars.lv

             Esam sadarbojušies ar vairākām aģentūrām, kas mani pārsteidza saistībā ar šo komandu ir viņu ātrums un spēja realizēt tieši to, ko mēs vēlamies.

             Ja nepieciešāms atjaunot Jūsu mājaslapu vai to reklamēt, tad iesaku vērsties pie Coltanas!

             Anna Vitola Interbaltija

              Mūsu tiešsaistes apmācības uzņēmums aktīvi darbojas kopš 2014. gada un šajā laikā esam sadarbojušies ar vairākiem programmētājiem un aģentūrām, līdz ar to varam salīdzināt dažādas pieredzes. Labu programmētāju un IT palīgu atrast nebūt nav viegli. Tāpēc esam ļoti priecīgi par sadarbību ar Mareku un viņa uzņēmumu, jo šī ir mūsu labākā pieredze. Uzdevumi tiek izpildīti ātri un precīzi.

              Savstarpējā komunikācija ir viegla un konstruktīva. Rezultāts līdz šim vienmēr ir bijis tas, ko vēlamies. Ko gan vairāk varētu gribēt?

              Reinis Tukiss Lu Open Minded

               Esmu pateicīgs reklāmas aģentūras "Coltana" komandai par sniegto pakalpojumu, radot lielisku mājaslapu - vizuāli pievilcīgu un funkcionālu. Darba rezultāts pilnībā atbilda manai vīzijai. Projekts tika paveikts ātri un iekļaujoties noteiktajos termiņos. Paldies!

               Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

               Mārtiņš Kamišovs chipwood.lv

                Sadarbojamies gadiem, ļoti atsaucīgi un zinoši speciālisti, kuri vienmēr atradīs labāko risinājumu Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Vienmēr iekļaujas termiņos un izdara visu, kā norunāts, kas ir ļoti būtiski, lai uzņēmums kvalitatīvi varētu funkcionēt.

                Par saprātīgām naudām vienmēr piedāvās labāko risinājumu, IESAKU!

                Rihards Krūmiņš Vairāku uzņēmumu vadītājs

                 Izvēlējos aģēntūru Coltana , jo uzrunāja draudzīgā cena, un līdz šim paveiktie darbi . Esmu pateicīgs par profesionālu, operatīvu un elastīgu pieeju uzņēmuma mājaslapas izveidē.

                 Dmitrijs Zorins milab.lv

                  Coltana ir mans sadabības partneris jau no pirmās dienas, praktiski visos manos projektos es sadarbojies ar šiem jaunajiem un perspektīvajiem čaļiem, mēs idejas realizējam kopā un kopā daudz esam sasnieguši!

                  Ja meklē sev uzticamu atbalstu - Coltana ir tāds! Mūsu kopīgie projekti zutis.lv, TM sporta studija, 101 Fighting Championship TM Rings Ciemats "Zuši" Šobrīd strādājam pie zauto.lv un superoma.lv

                  Kristaps Zutis zutis.lv

                   Paldies Coltanas komandai par palīdzību un veiksmīgu projekta realizēšanu! SIA "Baltijas Arhitekts"izsaka īpašu paldies Robertam par veiksmīgo sadarbību un komunikāciju.

                   Krists Krūmiņš baltijasarhitekts.lv

                    Mājaslapas dizains ir ļoti svarīgs sākumpunkts jebkurai veiksmīgai saimnieciskai darbībai! Esmu gandarīts ar reklāmas aģentūras Coltana komandai par lielisko pirmo soli - mājas lapas dizainu un programmēšanu! Darba gaita, komunikācija un attieksme bija ļoti patīkama. Vēlamais Mājaslapas Koncepts tika izprasts uzreiz, iegūts teicams rezultāts! Noteikti Iesaku šo komandu!

                    Mārtiņš Rikmanis jelgawood.lv

                     These guys look very professional and they have some serious web-dev skills.

                     Edgars Dudins mi-home.lv/

                      Ilgstoši meklējām aģentūru ar ko iesākt sadarbību, lai izveidotu B2B mājāslapu mūsu uzņēmumam. Visvairāk pārliecināja Mareks un Roberts no Coltana Marketing ar savu atdevi un zināšanām. Esam gandarīti par paveikto!

                      Apmierināts klients gtwood.eu

                       Coltana Marketing saziņa bija lieliska - savlaicīga, draudzīga un personalizēta. Mēs bijām ļoti apmierināti ar rezultātu!

                       Apmierināts klients kantedoors.com

                        Par pieejamu cenu saņēmu mājaslapu, kas būtiski uzlaboja manu uzņēmuma darbību! Izvēlies Coltanu tā ir lieliska izvēle, lai izstrādātu mājaslapu savam uzņēmumam.

                        Apmierināts klients mobilarampa.lv

                         Līdz šim esam sadarbojušies ar vairākām aģentūrām, un varu noteikti rekomendēt Coltana Marketing! No komandas sadarbojos ar Mareku. Pateicoties viņa izpildes kvalitātei un ātrumam mums izdevās laicīgi realizēt nopietna projekta mājaslapu, kuru turpmāk aktīvi lietosim reklāmas procesos. Iepriecināja arī tas, ka cena par paveikto darbu bija ļoti adekvāta!

                         Apmierināts klients juno.lv

                          IEPLĀNO SARUNU, LAI NOSKAIDROTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU SEV!

                          Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.

                          IEPLĀNO SARUNU, LAI IEGŪTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

                          Lai pieteiktu lapas izveidi, un saņemt pielāgotu piedāvājumu