Google Reklāma - Coltana

JUMS NEPIECIEŠAMA GOOGLE REKLĀMA ?

Veidojam lapas, kuras veicina uzņēmuma uzticamības iespaidu un palīdz gūt panākumus internetā.

KĀDĒĻ IZVĒLĀS GOOGLE REKLĀMU

Dienā Google tiek veikti aptuveni 5,6 miljardi meklējumu. Tā ir vispopulārākā meklētājprogramma pasaulē, tādēļ ir liela iespēja, ka tieši klients mēģinās atrast tieši Jūsu pakalpojumu. Reklāma Google būtiski palielina iespēju, ka tiks izvēlēts tieši Jūsu piedāvājums.

KURĀ GADĪJUMĀ IZVĒLĒTIES GOOGLE REKLĀMU?

Facebook piedāvā ļoti plašas iespējas, lai sasniegtu Jūsu vēlamo mērķauditoriju. Saņemot pieteikumu, mūsu eksperts izvērtēs, kādas ir Jūsu pakalpojuma reklāmas iespējas un potenciālā efektivitāte Facebook platformā.

APSKATI, KAS MŪSU
KLIENTIEM IR SAKĀMS

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
MUMS UZTICĀS VAIRĀK NEKĀ 25+ UZŅĒMUMI

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Digitālajā mārketinga vidējais cenurādis ļoti svārstās, ir lētākas aģentūras, ir krietni dārgākas aģentūras. Mēs pozicionējam sevi pa vidu, dažkārt nedaudz zem, ja projekts ir intersants. Aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas cenu piedāvājumu.

Ir kādi jautājumi?

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms

IEPLĀNO SARUNU, LAI IEGŪTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

1-2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālists