Mājaslapas Izstrāde - Coltana
Coltana - Jūsu Mārketinga Risinājums
+371 20 343 458

PALIELINĀSIM KLIENTU KLĀSTU AR EFEKTĪVU MĀJASLAPAS IZSTRĀDI!

Veidojam lapas, kuras veicina uzņēmuma uzticamības iespaidu un palīdz gūt panākumus internetā.

KĀDĒĻ SVARĪGA UZŅĒMUMA MĀJASLAPA?

Mājaslapa - Jūsu uzņēmuma digitālā vizītkarte. Tā palīdz klientiem labāk iepazīt Jūsu uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus.

Uzņēmuma mājaslapa tieši reprezentē uzņēmumu, kā arī atbild par potenciālo klientu realizēšanu. Padariet Jūsu zīmolu autentiskāku un atpazīstamāku, lai piesaistītu plašāku auditoriju.

BIEŽĀK LIETOTĀS
MĀJASLAPU STRUKTŪRAS

Mājaslapas var būt dažādas. Sazinies ar mums, lai mēs piemeklētu individuālu risinājumu tieši Jums!

VIZĪTKARŠU TIPA MĀJASLAPA
Vizītkaršu mājaslapa praktiski sastāv no 3 sadaļām, sākumlapas, par mums un kontaktu informācija ar formu vai atrašānas vietu, karti. Vizītkartes galvenā būtība ir pēc mājas lapas, jeb klientu vārdiem sakot, ka tikai viņa būtu, nekādas īpašās prasības mums nav.
UZŅĒMUMA MĀJASLAPA
Uzņēmumu mājas lapas var būt vienkāršas gan kombinētas ar dažādiem esošiem uzņēmumu risinājumiem, sfēras specifiku un sarežģītību, vidēji sadaļu skaits, galvenās nepārsniedz 5-8 unikālus skatus, protams ir arī uzņēmumu mājas lapas, kurām ir 30 un vairāk sadaļu, pat ir mājas lapas, kurām ir 100 dažādu sadaļu.
INTERNET VEIKALA IZSTRĀDE
Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. To nosaka mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība. Interneta veikala izveide būtībā ir katra tirdzniecības uzņēmuma pienākums. Izstrādāju internetveikalus ar drošam maksājumu sistēmām sadarbība ar partneriem.

APSKATI MŪSU DARBUS

Augam kopā ar mūsu klientiem! Katrs veidotais darbs ir izaugsmes solis

APSKATI, KAS MŪSU
KLIENTIEM IR SAKĀMS

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
MUMS UZTICĀS VAIRĀK NEKĀ 75+ UZŅĒMUMI

PRIEKŠROCĪBAS IZMANTOJOT WORDPRESS SISTĒMU?

Jūsu Projekts tiks īstenots uz pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformas WordPress.

2021. gada statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 60% no visām mājaslapām pasaulē izmanto WordPress, tajā skaitā lieli un atpazīstami zīmoli, mākslinieki un uzņēmumi kā Walt Disney, Mercedes Benz, Vogue, Motley Crew un citi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Ir kādi jautājumi?

IEPLĀNO SARUNU, LAI NOSKAIDROTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU TEV!

Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.