Par mums - Coltana

Kas mēs esam?

Coltana ir neliela digitālā mārketinga aģentūra, kas, galvenokārt, sadarbojas ar maziem vai nelieliem uzņēmumiem.

Piedāvājam pilna cikla digitālā mārketinga pakalpojumus.

Sākot ar uzņēmuma tēla izstrādi un mājaslapas izveidi, līdz pat sociālo tīklu pārvaldei un digitālas reklāmas izvietošanai. Tāpat, kā Jums, mūsu komandai ir svarīgi sniegt labus un konkurētspējīgus pakalpojumus.

Augam kopā ar mūsu klientiem

Saviem klientiem sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus un tiecamies uz abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

+0

Apmierinātu klientu

+0

Realizētu projektu

IZVĒLAMIES AUGT
KOPĀ AR MŪSU KLIENTIEM.

Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.

KĻŪT PAR VIENU NO VADOŠAJĀM AĢENTŪRĀM BALTIJAS TIRGŪ.

Izvēlamies nostādīt augstus mērķus, tā kā svarīgi ir nevis sasniegt iecerēto, bet izdarīt visu, lai tiktu līdz tam, kas rezultātā nodrošina iepaidīgāku attīstības tempu. Šobrīd, pārliecinoši augam Latvijas tirgū, un tuvākajā nākotnē virzīsim resursus uz Lietuvas tirgu.

PIEMEKLĒT INDIVIDUĀLU RISINĀJUMU KATRAM KLIENTAM.

Uzņēmuma misija piemeklēt katram klientam visizdevīgāko un visefektīvāko digitālā mārketinga stratēģiju. Coltana komandas speciālistiem svarīgi piedāvāt un realizēt to, kas klientam nodrošinātu labvēlīgu startu, kas tālāk dotu iespēju veltīt vairāk resursus tālākai brenda attīstībai.

Liekam uzsvaru uz darba kvalitatīvu un operatīvu izpildi. Neatkarīgi no tā, kāds ir projekta apjoms, mēs darbu veicam rūpīgi un kvalitatīvi.

PRIEKŠROCĪBAS

Palīdzēsim Jums attīstīt zīmola digitālo tēlu, kā arī realizēt digitālā mārketinga stratēģiju.
Radoša komanda
Mums ir zinoša, profesionāla un aktīva mārketinga speciālistu, dizaineru un satura veidotāju komanda. Iepazīstieties ar mums!
Vienkārša komunikācija
Mūsu darba procesu un gaitu cenšamies uzturēt maksimāli skaidru un saprotamu saviem klientiem.
Atzīta vērtība
Klienti mums uzticas, ir apmierināti ar rezultātu un rekomendē mūs saviem sadarbības partneriem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Digitālajā mārketinga vidējais cenurādis ļoti svārstās, ir lētākas aģentūras, ir krietni dārgākas aģentūras. Mēs pozicionējam sevi pa vidu, dažkārt nedaudz zem, ja projekts ir intersants. Aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas cenu piedāvājumu.

Ir kādi jautājumi?

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms

IEPLĀNO SARUNU, LAI IEGŪTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

1-2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālists