Pārdomāta mājaslapas izstrāde » Mājaslapas izstrāde - Coltana

Pārdomāta mājaslapas izstrāde » Mājaslapas izstrāde

Profesionāls arhitektūras uzņēmums

IZVEIDOSIM PĀRDOŠANAI OPTIMIZĒTU MĀJASLAPU KLIENTU PIESAISTEI INTERNETĀ

Sasniedz klientu piesaistes un pārdošanas mērķus ar pārdomātu un efektīvu, uz pārdošanu vērstu mājaslapu!

KĀPĒC VAIRUMS MĀJASLAPU NEPĀRDOD?

Iespējams, Tu pat nenojaut, ka 75% no Tavas digitālās pārdošanas efektivitātes nosaka nevis tas, cik daudz Tavai mājaslapai ir apmeklētāji, bet gan cik labi mājaslapa spēj pārvērst apmeklētājus par maksājošiem klientiem. Jebkura aģentūra Tev piegādās tik daudz mājaslapas apmeklētājus, cik vien Tev ir naudas, bet problēma sākas pašā mājaslapā – tā ir vienkārši produkta vizītkarte nevis aktīvs, optimizēts pārdošanas instruments. Šeit nekāds apmeklētāju skaits neizglābs Tevi, jo mājaslapa gluži vienkārši nespēj viņus pārvērst maksājošos klientos.

IZKLAUSĀS PĒC TEVIS?

Biežāk lietotās
mājaslapu struktūras

Vizītkaršu tipa mājaslapa
Vizītkaršu mājaslapa praktiski sastāv no 3 sadaļām, sākumlapas, par mums un kontaktu informācija ar formu vai atrašānas vietu, karti. Vizītkartes galvenā būtība ir pēc mājas lapas, jeb klientu vārdiem sakot, ka tikai viņa būtu, nekādas īpašās prasības mums nav.
Uzņēmuma mājaslapa
Uzņēmumu mājas lapas var būt vienkāršas gan kombinētas ar dažādiem esošiem uzņēmumu risinājumiem, sfēras specifiku un sarežģītību, vidēji sadaļu skaits, galvenās nepārsniedz 5-8 unikālus skatus, protams ir arī uzņēmumu mājas lapas, kurām ir 30 un vairāk sadaļu, pat ir mājas lapas, kurām ir 100 dažādu sadaļu.
Internet veikala izstrāde
Arvien vairāk cilvēku izvēlas iepirkties internetā. To nosaka mūsdienu straujais dzīves ritms un tehnoloģiju attīstība. Interneta veikala izveide būtībā ir katra tirdzniecības uzņēmuma pienākums. Izstrādāju internetveikalus ar drošam maksājumu sistēmām sadarbība ar partneriem.

Augam kopā ar mūsu klientiem

Saviem klientiem sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus un tiecamies uz abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.

+0

Apmierinātu klientu

+0

Realizētu projektu

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Digitālajā mārketinga vidējais cenurādis ļoti svārstās, ir lētākas aģentūras, ir krietni dārgākas aģentūras. Mēs pozicionējam sevi pa vidu, dažkārt nedaudz zem, ja projekts ir intersants. Aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas cenu piedāvājumu.

Ir kādi jautājumi?

© 2019-2021 Chilli Designer, SIA (Coltana)
visas tiesības aizsargātas.

IEPLĀNO SARUNU, LAI IEGŪTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

Lai pieteiktu lapas izveidi, un saņemt pielāgotu piedāvājumu