Izlaist saites

ĀTRĀKAIS VEIDS KĀ PĀRDOT DZĪVOKLI!

BEZ STARPNIEKIEM, BEZ KOMISIJAS MAKSĀM!

Pārdot dzīvokli Rīgā nekad nav bijis tik vienkārši! Pērkam dzīvokļus ar parādiem, īrniekiem un jebkādām citām problēmām, un Jūs saņemiet naudu 5 dienu laikā!

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506

KĀ NOTIEK SADARBĪBA?

Mums ir svarīgi uzklausīt Jūsu šī brīža situāciju, lai sniegtu labāko risinājumu Jūsu dzīvokļa pārdošanā.

AIZPILDIET ANKETU

Ar Jums sazināsies komandas speciālists 1h laikā

IEPLĀNO BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Speciālists piemeklēs individuālu risinājumu Jūsu projektam

REALIZĒJAM DARĪJUMU

Turpmāk seko darba process, kas ir individuāls katram klientam.

PIETIEK AR 1 ZVANU, LAI PĀRDOTU DZĪVOKLI!

Dzīvē mēdz būt dažādas sarežģītas situācijas, kurās nepieciešams ātrs un tūlītējs risinājums. Daži no iemesliem, lai rīkotos nekavējoties:

Risinājums:
Aizpildiet formu un mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu no mūsu pieredzējušajiem speciālistiem

GALVENIE IEMESLI, KĀDĒĻ IZVĒLAS MŪS!

Esam palīdzējuši vairāk kā 200 klientiem ar visdažādākajiem apgrūtinājumiem, un uzkrātā pieredze ļauj sniegt klientam vispiemērotāko risinājumu.

Katram klientam izstrādājam atbilstošāko piedāvājumu, ņemot vērā īpašuma atrašanās vietu, tehnisko stāvokli, apgrūtinājumus un nepieciešamos pārdošanas termiņus. Šajā nozarē darbojamies jau daudzus gadus, un klienti novērtē mūsu profesionalitāti.

Piedāvājam ātru servisu, lai atrisinātu jebkādu dokumentāciju un varētu jūsu īpašumu ātri pārdot. 2-5 dienu laikā iespējams nokārtot visus pārdošanas dokumentus. Uzreiz pēc dokumentu parakstīšanas veicam samaksu par īpašumu.

Mūsu pakalpojumiem netiek piemērota komisijas maksa. Mēs sedzam visas dokumentu sakārtošanas izmaksas un nevienā brīdī nebūs nekādu slēptu papildus izmaksu.

Pērkam dzīvokļus “tādus kā ir” - bez remonta, ar īrniekiem, parādiem un citām problēmām. Var atstāt nevajadzīgās mantas un nav jāveic tīrīšana. Mēs par visiem šiem jautājumiem parūpēsimies kopā ar savu komandu.

Garantējam, ka šajā darījuma procesā noteicēji esat jūs. Piedāvājam fleksiblus noteikumus, un mēs pielāgojamies jums. Mums ir svarīgas klienta vēlmes.

200+
Apmierinātu klientu
45+
Realizētu objektu
8+
Gadu pieredze tirgū

KLIENTU STĀSTS

MANTOTS DZĪVOKLIS
AR PARĀDIEM

SITUĀCIJA:
Pārdevējs vērsās pēc palīdzības sakārtot viņa saistības ar nekustamo īpašumu, kuru bija mantojis no vecmammas. Pats dzīvoja šajā dzīvoklī, bet mantojuma lieta nebija sakārtota līdz galam, bija liela summa jāmaksā notāram. Visam dzīvoklim krājās komunālo maksājumu un nekustamā īpašuma nodokļa parāds. Sāka zvanīt parādu piedziņas kompānija. Diemžēl visu samaksāt nebija iespējams, un dzīvoklis kļuva par apgrūtinājumu.

RISINĀJUMS
Mēs palīdzējām pārdevējam sakārtot mantojuma lietu, nomaksājam notāra pakalpojumus, komunālo rēķinu, nekustamā īpašuma nodokļa parādus un nopirkām no Pārdevēja šo dzīvokli. Pārdevējs varēja tālāk nopirkt vai īrēt sev mazāku, piemērotāku dzīvokli. Nesteidzīgi ļāvām pārdevējam palikt vēl dzīvoklī, kamēr tiek atrasts jaunais mājoklis.

AR KO ATŠĶIRAS MŪSU PIEDĀVĀJUMS NO NEKUSTAMO ĪPAŠUMU AĢENTŪRĀM?

Rūpējamies par to, lai katram klientam bez izņēmuma nodrošinātu augstākās kvalitātes pakalpojumu.

ATSAUKSMES NO MŪSU KLIENTIEM

Daudzi klienti sadarbojas ar mums jau gadiem!

Tālrunis:

5 no 5 zvaigznēm
Aleksandrs Dubanevics
Aleksandrs Dubanevics
5 no 5 zvaigznēm
pirms nedēļas
Viss pec plana, nekadas aizkersanas, nekadas 'divainibas', loti viegla un draudziga komunikacija, noteikti rekomendetu.
xNiicks
xNiicks
5 no 5 zvaigznēm
pirms nedēļas
Paldies Uldim Cīrulim par profesionālu pieredzi un kompetenci, pircēju /pārdevēju tiesībām un pienākumiem. Kā arī cilvēcisko iejutību un sapratni. Bija...
Lasīt vairāk
Helena Stare
Helena Stare
5 no 5 zvaigznēm
pirms 2 nedēļām
Sadarbība ar Uldi vienmēr bijusi viegla, profesionāla, patīkama. Uldis ļoti labi orientējas nekustamā īpašuma tirgū, spēj ieteikt labākos variantus un...
Lasīt vairāk
Konrāds Popovs
Konrāds Popovs
5 no 5 zvaigznēm
pirms 3 nedēļām
Bija prieks sadarboties ar Uldi. Viņš man palīdzēja salīdzinoši ātri un par lielisku cenu pārdot dzivokli, visu procesu realizējot mierigā...
Lasīt vairāk
Rebeca krasta
Rebeca krasta
5 no 5 zvaigznēm
pirms mēneša
Es izmantoju šos pakalpojumus pārdodot savu dzīvokli, un esmu ļoti apmierināta ar pakalpojuma līmeni un atsaucību. Ļoti pretimnākošs serviss, viss...
Lasīt vairāk
Uzrakstīt atsauksmi

SAZINĀSIMIES AR JUMS STUNDAS LAIKĀ

Spiediet pogu zemāk, lai aizpildītu anketu vai zvaniet +371 28 355 506 Sazināsimies ar Jums jau tuvākās stundas laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par Jūsu īpašumu

Aizpildiet anketu un bezmaksas
saņemiet savu piedāvājumu
!

Mēs ar Jums sazināsimies 1h laikā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo par īpašumu un radušos situāciju. Saņemsiet individuāli pielāgotu piedāvājumu!

VAI ZVANI +371 28 35 5506