Mājaslapa sākot no 250€

Iegūsti vairāk jaunu klientu un pelni vairāk ar modernas mājaslapas palīdzību.

KĀDĒĻ SVARĪGA UZŅĒMUMA MĀJASLAPA?

Mājaslapa - efektīvākais veids, kā piesaistīt klientus tiešsaistē. Dažas no priekšrocībām, kuras iegūstat ar mājaslapas palīdzību:

PRIEKŠROCĪBAS IZMANTOJOT
WORDPRESS SISTĒMU?

Jūsu Projekts tiks īstenots uz pasaulē atpazīstamākās mājaslapu izstrādes platformas WordPress.

2021. gada statistikas dati liecina, ka vairāk nekā 60% no visām mājaslapām pasaulē izmanto WordPress, tajā skaitā lieli un atpazīstami zīmoli, mākslinieki un uzņēmumi kā Walt Apple, Mercedes Benz, Vogue, Motley Crew un citi.

Ko spēs JŪSU Pārdošanas lapa?

Galvenās funkcijas, kuras izstrādājam pēc noklusējuma:

KLIENTU AUTOMĀTISKĀ UZRUNĀŠANA

PAAUGSTINĀTA
LAPAS DROSĪBU

LAPAS PAMAT SEO OPTIMIZĀCIJA

KLIENTU DATUBĀZE ĒRTI PIEEJAMĀ VEIDĀ

SINHRONIZĀCIJA AR INSTAGRAM

LAPAS SINHRONIZĀCIJA AR FACEBOOK

MĀJASLAPAS UZTURĒŠANA (HOSTS)

TIKŠANĀS INTEGRĒTAS GOOGLE KALENDĀRA

TĪRĪŠĀNAS UZŅĒMUMS - GREENCLEAN.LV

Jauna komanda vēlējās izmēģināt savus spēkus tīrīšanas nozarē, savukārt, tiem nebija nekādas pieredzes ar digitālo vidi.

Palīdzējām ar brenda izstrādi, mājaslapas izstrādi, un mārketinga stratēģijas izveidi un ieviešanu. Kā Jau 8 menēšus nodrošinam ar paredzamu klientu plūsmu!

Džeki palīdz ikdienā man ar dažāda veida digitālā mārketinga darbiem. Mājaslapu izstrāde, Facebook reklāmas izstrāde un grafiskā dizaina izveide. Rezultāti ir burvīgi, samaksa par apstrādātu klientu ir zemākā, kāda ir bijusi.

Krists Bahs
GREENCLEAN.LV

ARHITEKTŪRAS BIROJS - BALTIJASARHITEKTS.LV

Jauni nozares speciālisti dibināja arhitektūras biroju, bet saskārās ar aktuālu problēmu – nespēju iegūt paredzamu klientu plūsmu

Izstrādājām vienkāršu, bet funkcionālu mājaslapu, uzņēmuma stilu un nodrošinājām ar regulāru klientu plūsmu, kas ļāva uzņēmumam dubultot savu komandas sastāvu!

Coltana nodrošināja visu saistībā ar digitālo - Uzņēmuma brendīgs, mājaslapu, reklāmu un ērtu CRM sistēmu. Pateicoties viņiem mēs spējam aktīvi augt kā uzņēmums!

Krists Krūmiņš
BALTIJASARHITEKTS.LV

MĀJIŅU IZNOMĀŠANAS UZŅĒMUMS - 7MIRRORS.LV

Uzņēmums meklēja alternatīvus veidus, kur izsludināt savu pakalpojumu. Populārā vietne airbnb, neapmierināja, tā kā nepieciešāms veikt komisijas maksu.

Palīdzējām iekonomēt jau vien 10+ tūkstošus eiro, un palielināt vidējā čeka vērtību ar mājaslapas izstrādi un efektīvu mārketinga stratēģiju klientu piesaistei.

Coltana pasūtītos darbus vienmēr izpilda kvalitatīvi un iekļaujoties termiņos. Komunikācija ar klientu vienmēr ir augstākajā līmenī - profesionāla, laipna, atsaucīga un bez liekas kavēšanās.

Aigars Ozers
7MIRRORS.LV

KĀDĒĻ IZVĒLĀS MŪS

Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.

APSKATI, KAS MŪSU
KLIENTIEM IR SAKĀMS

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 75+ uzņēmumi

IEPLĀNO SARUNU, LAI NOSKAIDROTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU SEV!

Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Brandsite mājas lapas izstrāde ietver modernāko un pieejamāko CMS sistēmu, kas ļauj veikt izmaiņas gandrīz jebkuram. Jā, tu vienmēr vari pats veikt izmaiņas savā vietnē vai deleģēt to kādam citam. Mēs esam vienmēr pieejami, lai atjauninātu vai papildinātu esošo mājas lapu! Sazinies ar mums! Kontakti

Mēs tiksimies vai sazvanīsimies, lai apspriestu tavu zīmolu un redzējumu. Ja izlemsi, ka vēlies ļaut mums rūpēties par sava zīmola tēlu digitālajā pasaulē, tad mēs apskatīsim tava biznesa mērķa tirgu, konkurentus un sniegsim priekšlikumu, kā varētu izskatīties rezultāts. No tevis gaidīsim savu redzējumu, informāciju par mērķa auditoriju. Mēs arī ieteiksim galvenās nepieciešamības, kas būtu jāiekļauj jaunajā vietnē, lai tā spētu konvertēt apmeklētājus par klientiem.

Mēs mīlam to, ko darām vislabāk, un vēlamies atbrīvot tevi no raizēm, lai tu varētu fokusēties uz savu biznesu. Sadarbības soļi ir:

  • Priekšlikuma pieņemšana, dizaina un satura ietvara apstiprināšana;
  • Izteiksim priekšlikumus par mājaslapas funkcionalitāti un izskatu, nosūtīsim tev to izvērtēt, veiksim izmaiņas, apstiprināšana;
  • Satura iztrāde, vizuālā satura un zīmola elementu integrācija. Tagad tu varēsi redzēt un izjust jau savu jauno mājas lapu, kas vēl nav publicēta.  Apstiprināšana vai izmaiņu veikšana;
  • Trešā apskate, lai izlabotu tikai mazākos elementus;
  • Yes, laiks lapas publicēšanai! Saņem piekļuves un piesaisti vai uzrunā jaunus klientus! Izmanto mājas lapu kā vienu no pārdošanas rīkiem!

Jā, mēs piedāvājam mājas lapas uzturēšanu sākot no 10 EUR/mēnesī + PVN.

Izvēloties mājas lapas uzturēšanas pakalpojumu pie mums, Jūs saņemat ne vien vietu datu glabāšanai uz servera, bet arī regulāru mājas lapas sistēmas un mājas lapas darbībā izmantoto spraudņu atjaunināšanu.

Mājas lapas izstrādes termiņš ir atkarīgs no tās funkcionalitātes, lapu apjoma un vissvarīgākais ir klienta atdeve. No mūsu puses, mēs sagatavojām lapu, vidēji 2-4 nedēļu laikā. Pēc tā seko process, kur klients dod savus komentārus un koriģējumus, kas var ilgt pāris dienas vai pat mēnešus.

Taču mājas lapas izstrādes termiņš nav tikai darbs pie mājas lapas izveides, bet arī projekta saskaņošana dažādos tā posmos, satura precizēšana, izpildītāja un pasūtītāja komunikācija, u.c. faktori, kas ietekmē darba izpildes ātrumu.

Jāņem vērā, ka paātrināt izstrādes termiņu iespējams, ja tiek iesūtīta mājas lapas tehniskā specifikācija, kā arī pilns mājas lapas saturs projekta sākuma stadijā.

Katram klientam mājaslapas izstrādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli atkarībā no klienta prasībām un pieejamā budžeta.

Piedāvājam gan Facebook, gan Google reklāmas integrācijas, kā arī datu analītikas programu uzstādi.

Ir kādi jautājumi?

© 2019-2022 COLTANA, SIA visas tiesības aizsargātas.

IEPLĀNO SARUNU, LAI NOSKAIDROTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU TEV!

Katram klientam izstrādājam individuāli pielāgotu stratēģiju, kuras ietvaros izvēlamies efektīvākos mārketinga rīkus, balstoties no uzņēmēja vajadzībām un budžeta.