Sociālo Tīklu Administrēšāna - Coltana
REALIZĒ SAVU IDEJU

Nepieciešama sociālo tīklu uzturēšana?

Piesakies, aizpildot pieteikuma anketu.
Mēs sazināsimies ar Jums pēc pirmās iespējas.

Sociālo Tīklu Priekšrocības

Sociālo tīklu uzturēšanas priekšrocības

Uzturot aktīvus sociālo tīklu kontus, Jūs padarīsiet savu digitālo tēlu pieejamāku un uzticamāku potenciālajiem klientiem. Laikā, kad tik daudz darbību ik sekundi noris digitālajā vidē, ir svarīgi būt sagatavotam tirgus situācijai.

Uzlabo reklāmas efektivitāti

Aktīvi tīklu konti potenciālajiem klientiem raisa lielāku uzticību Jūsu pakalpojumam.

Zīmola nostiprināšana

Ir būtiski, lai Jūsu digitālais tēls izceltos - tādējādi tas labāk tiktu pamanīts konkurentu vidū.

Zīmola atpazīstamība

Soc. tīklu uzturēšāna palīdz plašākai auditorijai uzzināt par piedāvātajiem pakalpojumiem.

Facebook un Instagram

Kā notiek
kontu pārvalde?

Pēc Jūsu uzņēmuma darbības, kā arī konkurences izpētes, mēs izstrādājam atbilstošu saturu publicēšanai, kā arī plānu satura izvietošanai.

Kas ļaus sasniegtu mērķauditoriju un arī potenciālos klientus, izmantojot visapmeklētās un izdevīgākās platformas: Instagram un Facebook.

Portfolio Apskats

Apskati Mūsu Darbus

Sociālo tīklu reklāmas un mārketinga
pakalpojumu sniegšanas process:

Sociālo tīklu reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniegšanas process:

Kopā ar klientu noskaidrosim mērķauditoriju un noteiksim sociālo tīklu reklāmas kampaņas mērķus, termiņus, budžetu. Izpētīsim konkurenci tirgū un izdomāsim reklāmas kampaņas pamata idejas, lai veiksmīgāk uzrunātu Jūsu vēlamo mērķauditoriju.

Sagatavojam skices un uzmetumus kampaņas reklāmu saturam, iesniedzam klientam apstiprināšanai. Pēc klienta apstiprinājuma, izstrādājam reklāmu gala variantus.

Pēc saskaņošanas ar klientu, izvietojam reklāmas klienta sociālajos tīklos un aktīvi uzsākam sociālo tīklu mārketinga un reklāmas kampaņu.

Kontrolējam reklāmas kampaņas norisi un veicamnepieciešamos  papildinājumus un uzlabojumus efektīvai kampaņas attīstībai, kas ļaus arī optimizēt kampaņas reklāmas  izdevumus.

Perioda beigās sagatavojam klientam detalizētu atskaiti par sasniegto un ieteikumus turpmākajai sociālo tīklu reklāmas kampaņas optimizācijai un rezultātu uzlabošanai.

Apskati, kas Mūsu Klientiem ir Sakāms

Mūsu klienti ir mūsu viss, mēs attīstamies un augam kopā ar tiem!
Mums uzticās vairāk nekā 25+ uzņēmumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzņēmums tika dibināts 2019. gada vasarā. Pakalpojumu klāsts pieaudzis un to izpildes kvalitāte tajā skaitā. Mūsu komanda izvēlās augt kopā ar to klientiem.

Primāri komanda sastāv no jauniem, izsalkušiem speciālistiem, kuri aktīvi apgūst jaunākās mārketinga tendences. Mūsu skatījums uz mārketingu ir "svaigs" un piegājiens darbam īpašs ar to, ka vēlamies panākt maksimāli labus rezultātus, tā kā no tā ietekmējas mūsu attīstībā kā uzņēmumam.

Lai gan Coltana sadarbojas ar dažāda klāsta klientiem, kuru darba nozares ļoti atšķirās. Mēs sasniedzam vislabākos rezultātus balstoties nevis uz nozari, bet uz atdevi starp mūsu komandu un JUMS!

Esam gandarīti ar mūsu izaugsmes ātrumu, tādēļ komanda regulāri papildinās.
2021. gadā mūsu komanda sastāv no 6 aktīviem speciālistiem.

Labākā metode, kā sazināties ar Coltana, ir doties uz mūsu kontaktu lapu un aizpildīt veidlapu.

Diemžēl, pandēmijas dēļ izlēmām atteikties no biroja telpām, tā kā darbinieki nebija pārliecināti par to vai vēlējās atrasties lieki ārpus mājām. Savukārt, tikšanās organizējām

pagaidu telpās. Adrese - Dīķa iela 44,Rīga, LV-1058

Digitālajā mārketinga vidējais cenurādis ļoti svārstās, ir lētākas aģentūras, ir krietni dārgākas aģentūras. Mēs pozicionējam sevi pa vidu, dažkārt nedaudz zem, ja projekts ir intersants. Aicinām sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas cenu piedāvājumu.

Ir kādi jautājumi?

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms

IEPLĀNO SARUNU, LAI IEGŪTU INDIVIDUĀLU PIEDĀVĀJUMU

1-2 darba dienu laikā ar Jums sazināsies mūsu speciālists